Kastamonu Belediyesi bayramlaştı

Kastamonu Belediyesi'nde bayramlaşma organizasyonu yapıldı.

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Belediyesi personeliyle bayramlaştı.

Kastamonu Belediye binasında düzenlenen bayramlaşma programına kurum çalışanlarını ziyarete gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı Emre Şahin, MHP Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Kapulu, MHP Kastamonu  Milletvekili Adayları Emin Çınar ve Alperen Özmen de katıldı.

“DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Kastamonu Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen bayramlaşma programının ardından personele seslenen Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, “Acısıyla tatlısıyla dört yılı geride bıraktık. Bu sürede birlikte belediye ailesi olarak şehrimize güzel hizmetler kazandırdık. Belediye ailemizin şehrimizin her köşesinde alın teri bulunuyor. Sizlere teşekkür ediyorum. Biz güzel ve güçlü bir aileyiz. Önümüzdeki süreçte memleketimiz için daha çok çalışacağız. Geri dönüp bir baktığımızda dünyanın büyük sıkıntılardan geçtiği yerelde felaketler yaşadığımız bir dönem yaşadık yaşıyoruz. Bu sıkıntılara rağmen yaptığımız hizmetler çok önemli. Şükürler olsun birçok işe imza attık” dedi.

“GÜÇLÜ BİR AİLE OLMAMIZDAN DOLAYI BUNU BAŞARDIK”

Hizmetlerine devam edeceklerini vurgulayan Kastamonu Belediye Başkanı Vidinlioğlu; “Güçlü bir aile olmamızdan dolayı bunu başardık. Ben bu süreçte sizin daima yanınızda oldum. Bundan sonra da yanınızda olacağım. Vicdanım rahat. Ben mesai arkadaşımın rahatlığına önem verdim. Dört yıl boyunca hiçbir mesai arkadaşımı diğerinden ayırmadım. Bundan sonra da hep birlikte yol yürüyeceğiz. Birbirimizi sevelim, ben sizleri seviyorum. Birlikte şehrimize hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. Aynı azim ve kararlılıkla hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

Kastamonu Belediyesi'ndeki bayramlaşma programı gerçekleştirilen duanın ardından sona erdi.

Bakmadan Geçme