Kastamonu Belediyesporlu Oyunculara Milli Davet

EHF EURO 2024 6'ncı Eleme Grubu maçları için hazırlıklarını sürdüren A Milli Kadın Hentbol Takımı, 22 Kasım-6 Aralık tarihleri arasında Ankara Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu'nda kamp çalışması yürütecek.

Milli Takım 22-29 Kasım tarihleri arasında Tunus Milli Takımı ile ortak kamp yaparken, 1-6 Aralık tarihleri arasında da Slovakya Milli Takımı ile ikili kamp çalışması yürütecek.

Başantrenör Costica Buceschi yönetimindeki A Milli Takım 24 ve 28 Kasım tarihlerinde Tunus, 3 ve 5 Aralık tarihlerinde ise Slovakya Milli takımları ile Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu'nda ikişer hazırlık maçı oynayacak.

Dört hazırlık maçının da başlama saati 18.00 olacak.

Kastamonu’dan Oyuncular Da Kadroda

Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele eden Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nden oyuncular da ortak kampa davet edildi.

Kaleci Yaren Berfe Göker, Emine Gökdemir, Büşra Işıkhan, Ceren Demirçelen 22-29 Kasım arasındaki kamp ve maç kadrosuna; yine kaleci Yaren Berfe Göker, Betül Yılmaz, Emine Gökdemir, Büşra Işıkhan ve Ceren Demirçelen 1-6 Aralık kamp ve maç kadrosuna davet edilen isimler oldu.

Yılmaz Acar Davut

Bakmadan Geçme