Kastamonulu Bir İsim Daha Aday Adayı Oldu

Kastamonulu bir isim daha AK Parti'nin aday adayı oldu. Gökhan Altundal, AK Parti Ataşehir Belediyesi Meclis Üyesi olarak halkın karşısına çıkıyor.

Gökhan Altundal Kimdir?

Gökhan Altundal, 1992 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlayan Altundal, aslen Kastamonu-Çatalzeytinli bir aileden gelmektedir. Karabük Üniversitesi'nde tarih, Anadolu Üniversitesi'nde kamu yönetimi lisans eğitimlerini tamamlayan Altundal, Marmara Üniversitesi Tarih bölümünde yüksek lisans derecesine sahiptir. Şu an, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Ataşehir Gençlik Merkezi'nde Gençlik Çalışanı olarak görev yapmaktadır.

Sosyal sorumluluk alanında etkin bir şekilde yer alan Altundal, Kastamonu cemiyet hayatında birçok vakıf ve dernekte görev almanın yanı sıra, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Merkezi Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü'nde Batı Karadeniz bölge sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Doğma büyüme Ataşehirli olması nedeniyle, özellikle AK Parti'nin il ve ilçe teşkilatlarında çeşitli görevler üstlenmiş olan Altundal, şu anda AK Parti Ataşehir Belediyesi Meclis Üyesi aday adayıdır. 

Özel Haber

Bakmadan Geçme