Kastamonulu Gazetecilerden Kasiad'a ziyaret 

Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Gurubu, İstanbul'a bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında Kastamonu il merkezi ve ilçelerinde bulunan Basın İlan Kurumu’ndan Resmi ilan almaya hak kazanan Kastamonu Açıksöz İnternet Haber Sitesi, Kastamonu İstiklal Gazetesi İnternet Haber Sitesi, Kastamonu Gündem Gazetesi İnternet Haber Sitesi, Tosya Haber 37 Gazetesi İnternet Haber Sitesi ve Taşköprü Postası Gazetesi İnternet Haber Sitesi temsilcileri, Kastamonu Sanayici İşadamları Derneği (Kasiad)’ni ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Kasiad Başkanı Ayhan Aslan, Başkan Vekili Fikret Özkan, Genel Sekreter Cemal Şenol ve Başkan Yardımcısı Murat Arer ile görüşen Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Gurubu temsilcileri, Kastamonu basınının 154 yıllık köklü tarihi ve yürüttükleri çalışmalar hakkında Başkan Ayhan Aslan ve yönetimine bilgi verdiler.

Kasiad Başkanı Ayhan Aslan ise Kastamonu basınının geçmişte olduğu gibi günümüzde de örnek şekilde görevini yerine getirdiğini ve kendilerinin de Kastamonu internet siteleri aracılığıyla memleketlerinden en üst düzeyde haber almaya devam ettiklerini belirterek emeği geçen tüm basın mensuplarına teşekkürlerini sundu.

Aslan ayrıca; Kasiad’ın düzenlediği Kastexpo Fuarı ile birlikte binlerce sanayici ve iş insanımıza birlikte ticaret yapmanın kapılarının aralandığını ifade ederek diğer illere de rol model olduğuna dikkat çekti. Aslan son olarak; Kastamonu adının yer aldığı her projeye katkılarının da devam edeceğini vurguladı.

Kastamonulu Gazetecilerden Kasiad'a ziyaret 

Bakmadan Geçme