• Haberler
  • Spor
  • Kastamonuspor'a Iğdırspor Maçı Öncesi Prim Vaadi!

Kastamonuspor'a Iğdırspor Maçı Öncesi Prim Vaadi!

GMG Kastamonuspor-Iğdırspor maçı öncesi ilk prim vaadi geldi. İş adamlarından yeni prim vaatlerinin gelmesi bekleniyor. Öte yandan prim açıklayan iş adamlarının isminin kamuoyuyla paylaşılacağı öğrenildi.

GMG Kastamonuspor, tarihinin en kritik 90 dakikasını 27 Mayıs Pazartesi günü saha ve seyircisi önünde Iğdır FK ile oynayacak. 2-1’lik mağlubiyetin rövanşında yeşil beyazlıları konuk edecek olan GMG Kastamonuspor, rakibini eleyerek final biletini almak istiyor.

İlk Prim Vaadi Geldi!

Bu zorlu karşılaşma öncesinde Kastamonulu işadamları tur primi için devreye girdi. İsminin açıklanmasını istemeyen ilimizin saygın işadamlarından birisi yüksek bir meblağ ile tur primi vaadinde bulundu. Bu örnek davranış ile tur primi kampanyası da başlamış oldu.

İş Adamlarından Prim Vaatleri Bekleniyor

Sezon başından bu tarafa TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta şehrimizi en iyi şekilde temsil eden GMG Kastamonuspor için artık sıra işadamlarında. Iğdır FK maçı öncesinde işadamlarından prim vaatleri bekleniyor.

İsimler Kamuoyunda Duyurulacak

GMG Kastamonuspor’un tur atlaması ve final bileti alması halinde toplanacak primler, prim sahibi istediği taktirde isimler kamuoyu ile paylaşılacak.

Bakmadan Geçme