Kastamonuspor, Kuzeykent İlkokulu'ndaydı

TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden GMG Kastamonuspor, okul buluşmaları programlarını sürdürüyor. Kırmızı Siyahlılar, son olarak Kuzeykent İlkokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

‘Öğrencilerimizle Buluşuyoruz’ etkinlikleri kapsamında bugüne kadar Göl Anadolu Lisesi, Spor Lisesi ve Fen Lisesi öğrencileriyle buluşan GMG Kastamonuspor, dördüncü buluşmasını Kastamonu Kuzeykent İlkokulu ile gerçekleştirdi.

Okul Müdürü, öğretmenler ve coşkulu bir öğrenci topluluğu tarafından karşılanan GMG Kastamonuspor futbolcuları ve antrenörler, daha sonra okul salonunda öğrencilerin sorularını cevapladılar. Yaklaşık bir saat süren program, günün anısına fotoğraf çekimi ve kura çekimi sonucunda öğrencilere forma dağıtımıyla son buldu.

GMG Kastamonuspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada: “Programın başından sonuna kadar bizleri coşkuyla ağırlayan ve bağırlarına basan okul müdürümüz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Geleceğimiz olan öğrencilerimizden yine bir söz aldık; artık takımımıza daha çok destek verecekler ve Gazi Stadyumu’nu aileleri ile birlikte dolduracaklar” ifadeleri yer aldı.

Bakmadan Geçme