Kastamonuspor Maçı Sonrası Yüksel Aydın'dan Açıklama

MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, GMG Kastamonuspor-Iğdır Futbol Kulübü karşılaşmasını tribünden takip etti. Maç sonunda açıklamalarda bulundu.

MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, GMG Kastamonuspor-Iğdır Futbol Kulübü karşılaşmasını tribünden takip etti.

Müsabakanın ardından, Aydın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Birlik olduğumuzda hiçbir güç bizi başarıdan alıkoyamayacak” ifadelerine yer verdi.

Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi: “GMG Kastamonuspor’un gösterdiği mücadeleyi ve kazanma hırsını takdir ediyorum. Takımın sahaya koyduğu birlik ve azim, bizim için başarı yolunda bir anahtar niteliğinde olacaktır. Bugün burada, şehir olarak ne kadar istekli olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Stadyumu dolduran, sokakları coşkuyla dolaşan ve 90 dakika boyunca takıma destek veren tüm Kastamonu halkına en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Biz birlikte olduğumuz sürece hiçbir güç bizi başarımızın önünden alamayacak. Kararlılıkla ilerleyeceğiz, asla pes etmeyeceğiz. Biz, Kastamonu için şampiyon olacağız.”

Bakmadan Geçme