KSK tertemiz bir sayfa açtı

Kastamonu'nun en büyük marka değeri olan GMG Kastamonuspor, transfer yasağına konu olabilecek tüm geçmiş borçlarını ödedi ve tertemiz bir sayfa açarak yeni sezona merhaba diyecek.

Yeni sezonda 2. Lig Kırmızı Grup’ta Kastamonu'yu temsil edecek olan GMG Kastamonuspor, en büyük destekçisi Aygün ailesinin çabalarıyla, geçmişten gelen tüm futbolcu ve teknik ekip borçlarını ödedi. 

Bundan böyle GMG Kastamonuspor’da transfere engel hiçbir pürüz kalmadı. Geçmiş yıllarda gerçekleştirilen hatalı transfer politikalarının sonucunda transfer yasağına maruz kalan ve Aygün ailesinin desteği ile zor günlerde 2. Lig’deki yerini muhafaza eden GMG Kastamonuspor, artık bembeyaz bir sayfayla yoluna devam edecek. Kırmızı siyahlılar ilk olarak geçtiğimiz sezon transfer yasağını kaldırmış, şimdi de GMG Kastamonuspor’dan alacağı olan tüm futbolcu ve teknik heyetin alacaklarını ödedi. 

BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Kulüp Başkanı Burak İzbeli ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla hafta sonu Kastamonu’da yeni dönem hazırlıkları, transferler ve ödenen borçlarla ilgili kapsamlı bir basın toplantısı gerçekleştirecek.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme