Kupada Rakip Manisa

Ziraat Türkiye Kupası 4'üncü Eleme Turu Kura Çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

GMG Kastamonuspor, 1’inci Lig ekibi Manisa Futbol Kulübü’yle eşleşti. Karşılaşma 5-6-7 Aralık tarihlerinden birinde Manisa Mümin Özkasap Stadı’nda oynanacak.

Kura Orhan Saka’da Çekildi

Orhan Saka Konferans Salonu'nda yapılan törene Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, 2’nci Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, İdari İşler ve 1’inci Lig'den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Orhan, 2 ve 3’üncü Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can ve Genel Sekreter Taner Senseven ile kulüp başkanları ve temsilcileri katıldı.

TFF 2 ve 3’üncü Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can tarafından gerçekleştirilen kura çekimine, TFF Lig Yönetimi Direktörü Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın eşlik etti.

4’üncü Turda Hangi Takımlar Yer Alacak?

Ziraat Türkiye Kupası 4’üncü Eleme Turu müsabakalarına; 3’üncü eleme turu müsabakaları sonucu tur atlayan 34 takım ile Trendyol Süper Lig'den 6 takım, Trendyol 1’inci Lig'den 7 takım ve TFF 2’nci Lig'den 9 takım olmak üzere toplam 56 takım katılacak. Müsabakalar tek maç eleme usulüne göre 5, 6 ve 7 Aralık tarihlerinde oynanacak. Ziraat Türkiye Kupası Müsabakaları Statüsü gereği müsabakalar seri başı takımların ev sahipliğinde yapılacak.

Yılmaz Acar Davut

Bakmadan Geçme