Merhum Gazeteciler Dualarla Yad Edildi

Kastamonu Gazeteciler Derneği (KGD), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle, şehitlerimiz ve tüm merhum gazeteciler için Hz. Pir Camii'nde Mevlid-i Şerif okuttu.

Kastamonu mevlithanları tarafından okunan Kuran-ı Kerim ve mevlit programı sonrasında İl Müftü Yardımcısı Selim Demir tarafından dua yapıldı. 

Ülkemizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete irtihal eden şehitlerimiz ile merhum gazeteciler için edilen duada; özellikle İsrail'in Filistin'e yönelik soykırım ve vahşetini haberleştirmek için savaş bölgesindeki görevleri sırasında hayatını kaybeden gazeteciler de anılarak unutulmadı.

Mevlit programına; Kastamonu Gazeteciler Derneği (KGD) Başkanı İzzet Sarı ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, Vali Yardımcısı Aydın Ergül, İl Jandarma Komutanı Albay Zafer Özden, İdare Mahkemesi Başkanı Mahmut Taşçı, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü,  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, AK Parti Belediye Başkanı Adayı Tahsin Babaş, Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler, Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Köksal, Kastamonu Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Cengiz Ayata, Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Ekşioğlu, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu, Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Hüseyin Mahmutoğlu, siyasi parti temsilcileri, kent protokolü, gazeteciler, şehit aileleri ile gaziler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
 

Özel Haber

Bakmadan Geçme