MHP İstişare Toplantısı Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanlığı istişare toplantısı gerçekleştirdi.

MHP Kastamonu İl Başkanı Emre Şahin’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Kapulu, KAÇEP Başkanı Serap Uzunsokaklı, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Yusuf Ekşioğlu, Türkiye KAMU-SEN İl Başkanı Nedim Afacan, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Şube Başkanı Kamil Çonkar, İl Genel Meclisi Grup Başkanı İlhan Bozahmetoğlu ve çok sayıda partili katıldı. 

Gerçekleştirilen istişare toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Emre Şahin; “Partimizin 55 yıllık siyasi hayatında Kastamonu’nun önemli bir yeri olduğunu ve evliyalar şehri Kastamonu’muzun son 30 yılında her taşın altında Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının emeği olduğunu ifade ederek gelecek vizyonumuz daha da gelişmiş bir Kastamonu ve hak ettiği hizmetleri alan bir Kastamonu olması için dün olduğu gibi bugünde yola revan olduk. Öncelikle bizleri bu konuda destekleyen ve toplantımıza iştirak eden siz değerli dava arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Dün 2019 tarihinde sağladığımız birlik ve beraberliğimiz ile nasıl bir başarıya imza attıysak bugün yine aynı birlik ve beraberlik ruhumuzla kenetlenip yine başarıya hep birlikte imza atacağız. Özellikle mevcut Belediye Başkanımız Sayın Galip Vidinlioğlu’nun Kastamonu’muza kazandırmış olduğu, 2019 tarihindeki seçim beyannamemizde Kastamonu’muza vadettiğimiz projeleri gerçekleştirdiği için kendisine ve ekibine tekraren teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte Milliyetçi Ülkücü Hareketin Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin takdir ve talimatları ile Kastamonu Belediye Başkan Adayımız Sayın Yüksel Aydın olarak belirlenmiştir. Bizlerin görevi Kastamonu Belediyesini tekrar birlik ve beraberlik içerisinde 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler seçimlerinde dün olduğu gibi tekrar Milliyetçi Hareket Partisi kadroları ile yönetilmesini sağlamaktır. Bu inanç ve şuurla gece-gündüz demeden sizlerin destekleri ile çalışmalarımızı sürdürüp birlikte başaracağız. Önümüzdeki günlerde Kastamonu’muz için gerçekleştireceğimiz projelerimizi de kıymetli hemşehrilerimizin takdirlerine sunacağız. Biz, biriz, beraberiz birlikte Milliyetçi Hareket Partisiyiz” ifadelerini kullandı. 

Toplantının ilerleyen kısımlarında katılımcıların görüşlerini ayrı ayrı ifade etmeleri ve sonuç kısmında sahaya tek yürek çıkma kanaati ile sonuçlandı. 

Bakmadan Geçme