MHP Taşköprü'de muhtarlarla bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu ikinci sıra milletvekili adayı Alperen Özmen, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 'Yeni bir destan yazacağız' ifadelerine yer verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi, Kastamonu Taşköprü'de muhtarlarla bir araya geldi. Taşköprü'de düzenlenen programda MHP Kastamonu Milletvekili Adayları Emin Çınar ve Alperen Özmen, Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. R. Gaip Vidinlioğlu, Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Yiğit yer aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu ikinci sıra milletvekili adayı Alperen Özmen, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; 'Yeni bir destan yazacağız' ifadelerine yer verdi.

"YENİ BİR DESTAN YAZACAĞIZ"

Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu ikinci sıra milletvekili adayı Alperen Özmen şu ifadelere yer verdi: "14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28'inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri çalışmaları kapsamında Milletvekili Adayımız Sayın Emin Çınar, Taşköprü Belediye Başkanımız Sayın Abdullah Çatal, Taşköprü İlçe Başkanımız Sayın Rıdvan Uçar, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanımız Sayın Fatih Yiğit ile dün gerçekleştirdiğimiz ziyaretle Taşköprü ilçemizin köy ve mahalle muhtarlarımız ile bir araya geldik. Bizim için çok kıymetli olan demokrasi zincirimizin ilk halkası her bir muhtarımıza teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. İnşallah 14 Mayıs’ta da Cumhur İttifakı olarak hem Kastamonu’muzda hem de ülkemizde yeni bir destan yazacağız.!"

Bakmadan Geçme