Millet Bahçesi ihaleye çıkacak

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'den Millet Bahçesi açıklaması.

Kastamonu Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, ‘Üç Olukları Millet Bahçesi’ projesinin 17 Mayıs'ta ihaleye çıkacağını açıkladı.

Kastamonu Tosya Belediye Başkanı Kavaklıgil, projeyle ilgili yaptığı değerlendirmede, "Çok özendiğimiz, değer verdiğimiz memleketimizin en güzide yeri, sizlerin hava aldığınız piknik yaptığınız üç oluklar mesire alanımızın yeni hali Allah’ın izniyle ihaleye çıkıyor. 17 Mayıs 2023 tarihinde ihaleye çıkacak olan mesire alanımızda yaklaşık 35 bin metrekare alanda yeni bir rekreasyon çalışması gerçekleştiriyoruz."

MİLLET BAHÇESİ FİZİKİ YAPISI

Kastamonu Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil şöyle sürdürdü: "100’er adet kamelya, barbekü, çöp kutusu yürüyüş ve bisiklet yolları, 165 aydınlatma direği ve sulama sistemleri yapılacak. Ayrıca iki yeni alanda çocuk oyun grupları, yaklaşık 25 çeşit 2 milyon TL değerinde yeni bitki ve ağaç türünü içerisinde barındıracak olan, mescit, lavabo, tuvalet, bebek bakım odaları ile piknik alanımız belediyemiz ekipleriyle güvenlikli halde kalacak ve kullanımı tamamen ücretsiz olacaktır."

"BİZ ÇALIŞACAĞIZ TOSYA KAZANACAK"

Kavaklıgil: "17 Mayıs 2023 tarihinde ‘Üç Olukları Millet Bahçesi’ adı ile ihaleye çıkacak olan projemiz inşallah tamamlandığında gönlümüzden geçen Üç Olukları Devlet Bahçesi olarak hizmete girmesini, isteriz. Bizlere inandınız ve güvendiniz, bizler de sizleri mahcup etmeyeceğiz. Biz çalışacağız Tosya kazanacak."

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme