Milletvekili Adayı Başesgioğlu'ndan seçim açıklaması

Memleket Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Mustafa Başesgioğlu, seçim sonuçlarını hayırlı olmasını dileyerek açıklamalarda bulundu.

Memleket Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Mustafa Başesgioğlu, seçim sonuçlarını hayırlı olmasını dileyerek açıklamalarda bulundu.

Başesgioğlu açıklamasında: "23 aydır hiçbir şahsi menfaat beklemeksizin memleket için varımızı yoğumuzu ortaya koyduk. Tüm imkansızlıklara rağmen var olmaya çalıştık. Maalesef bu aziz millete bir 3. yol olmamıza iç ve dış düşmanlar izin vermedi. Bunlar 85 milyonun gözünün önünde oldu. Başta devletin yetkili organları olmak üzere ulusal medya adete çanak tuttu, siyasi partiler de kendi çıkarları için kullandı. Bu ülkede bir gizli güç; ilkeli, dürüst milletin yararına olan hizmeti çok uzun yıllardır engellemekteler. Bunun önündeki engelleri de siyasi irade kaldırmamakta kararlı görünüyor. Memleket Partisi Kurucu İl Başkanı olarak bundan sonraki süreçte hiçbir görev almamayı ve bayrağı genç kardeşlerimize devretme kararı almış bulunuyorum. Seçimlerin sonucunun ne olursa olsun vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun. Siz değerli arkadaşlarımdan da haklarını helal etmelerini istiyorum. Benim hakkım var ise helal olsun. Her birinize ailelerinizle birlikte sağlıklı huzurlu, mutlu bir yaşam diliyorum. Allah tüm ülkemizin ve milletimizin yardımcısı olsun. Saygı ve sevgilerimle" ifadelerini kullandı. 

Bakmadan Geçme