Milletvekili Ekmekci'den Ziyaretler

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, Kastamonu Sanayici İşadamları Derneği (KASİAD) ve MDR Tasarım Firmasını ziyaret etti.

Ekmekci’yi ziyaretinde Kastamonu KASİAD Şube Başkanı Osman Kocadelioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Turgay Dellaloğlu, Metin Ünal, Nihat Azizoğlu ve Selim Meşe, MDR Firması sahiplerinden Emre Kocadelioğlu karşıladı.

Kastamonu KASİAD Şube Başkanı Osman Kocadelioğlu, “AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci KASİAD ailemizi ve MDR Firmamızı ziyaret etti. Candan, cesur, genç ve yürekli, Kastamonu’muza hizmete aşık vekilimiz ziyareti ile bizleri ve işadamlarımızı mutlu etmiştir ve onurlandırmıştır. Güzel ilimize faydalı sohbetlerinden dolayı candan yürekten KASİAD ailesi ve MDR Tasarım Firması adına çok teşekkür ediyoruz. Milletvekillerimiz ile yapılan istişare ve bu toplantılarla güzel işler ve güzel projeleri de hayata geçireceğimize inancımız tamdır. Milletvekilimiz Kastamonu’muz ilimiz için yapılacak olan her hizmete ve yatırıma da destek olacaklarını söylediler. Kendilerini kutluyor, görevlerinde de başarılar diliyorum” dedi. 

‘Yeni Yapılacak Projeler İlimizi Daha da Çok Hareketlendirecek’

KASİAD Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda da Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi Başkanı olan Turgay Dellaloğlu, KASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Ünal, Nihat Azizoğlu ve Selim Meşe de ilimiz için düşünülen ve hazırlanan proje ve çalışmalar hakkında Milletvekili Ekmekci’ye bilgi verdi. Bu yeni yapılacak çalışma ve projelerin ilimizi daha da çok hareketlendireceğini, canlandıracağını, yeni istihdam alanlarını da açacağını ifade ettiler. 

Günün anısına Anneler Günü vesilesi ile KASİAD ve MDR tasarım adına Kastamonu KASİAD Şube Başkanı Osman Kocadelioğlu, Milletvekili Fatma Serap Ekmekci’ye çiçek buketi verdi ve Anneler Günü’nü kutladı. Güzel jestlerinden dolayı da Ekmekci çok duygulandığını ve teşekkür ettiğini söyledi.

‘Birlikte Çalışacağız ve Başaracağız’

Milletvekili Fatma Serap Ekmekci’de, “Kastamonu Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) Kastamonu Şubesi'nde saygıdeğer iş insanlarımız ile istişarede bulunduk. İş dünyamızın, girişimcilerimizin, işverenlerimizin yanında olduğumu bir kez daha vurguluyorum. Birlikte çalışacağız ve başaracağız. Birlik ve beraberlik içinde ilimizi kalkındıracağız. Sıcakkanlı misafirperverliklerinden dolayı da KASİAD ailesine ve MDR Tasarım sahiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bakmadan Geçme