Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personelince Candaroğulları İlkokulu’nda 83 veliye 'En İyi Narkotik Polisi Anne" projesi kapsamında eğitim ve bilgilendirmelerde bulunuldu.
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Kastamonu Gündem arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.