Odabaşoğlu'ndan Eğitim Kurumlarında İnceleme

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, ilçedeki eğitim kurumlarındaki incelemelerini sürdürüyor.

Odabaşoğlu'ndan Eğitim Kurumlarında İnceleme
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Odabaşoğlu, Gümüş İlkokulu ve Şehit Mustafa Arık Ortaokulunda öğrencilerle bir araya gelerek, ders etkinliklerine katıldı.

Okul Müdürü Gökhan Karacaoğlan ile öğrencilerin okula devam durumları ve okulda devam eden eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili görüşen Odabaşoğlu, öğrencilerin okula devamının sağlanması için yapılabilecek uygulamalar üzerinde fikir alış verişinde bulundu.

Odabaşoğlu öğretmenlerle de görüşerek öğrenciler için gösterdikleri özverili ve üstün çabalarından dolayı teşekkür etti.

Odabaşoğlu ayrıca Halk Eğitim Merkezi bünyesinde devam eden kurslarda da incelemede bulundu.

Şube Müdürü Yakup Tümen ile birlikte okuma-yazma, İngilizce, el sanatları, nakış ve giyim alanındaki kurslarda incelemelerde bulunan Odabaşoğlu, kursiyerler tarafından yapılan ürünleri inceledi.

Safranbolu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Şeker ve usta öğreticilerle görüşen Odabaşoğlu, "Her yaştan insanımıza mesleki bilgi ve beceri kazandırarak meslek sahibi olmasını sağlayan, toplumumuzun okur-yazarlık oranının artıran, dil eğitimi ile yabancı dil öğrenimini kolaylaştıran kurslarımız Halk Eğitim Merkezimiz bünyesinde devam etmektedir. Bu noktada birçok başarıya vesile olan kurslarımız kursiyerlerimizin sosyalleşmesi ve üretkenliğini artırması konusunda yardımcı olmaktadır. Halk Eğitim Merkezimiz bünyesinde özveri ile çalışan tüm usta öğretici ve kurum idarecilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Bakmadan Geçme