Öğrenci Toplulukları Stant Açtı

Kastamonu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren öğrenci toplulukları, 'Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri' kapsamında, Merkez Yemekhane önündeki alanda açtıkları tanıtım stantlarında faaliyetlerini tanıtarak, yeni üyelerin kayıtlarını gerçekleştiriyor.

Kastamonu Üniversitesi öğrencileri, Sağlık, Kültür ve Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri’ne büyük ilgi gösteriyor. Kastamonu Üniversitesi’nde havacılıktan, girişimciliğe tiyatrodan fotoğrafçılığa kadar pek çok ilgi alanından toplam 93 topluluk faaliyet gösteriyor. 28 öğrenci topluluğu tarafından açılan stantları çok sayıda öğrenci ziyaret ediyor.  

Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kasım Yenigün, Prof. Dr. Mehmet Atalan ve Prof. Dr. Ömer Küçük ile açılan stantlarını ziyaret etti. Ziyarette faaliyetler ve projeler hakkında bilgi alan Rektör Topal, öğrencilerin sosyalleşmesinde önemli bir yere sahip olan topluluklara öğrenci tarafından gösterilen ilgiden memnun olduğunu dile getirdi.

“Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günleri” kapsamında, Merkezi Yemekhane önünde açtıkları tanıtım stantlarında farklı ilgi alanlarına hitap eden öğrenci toplulukları, düzenlemiş oldukları programlar, aktiviteler ve sürdürülebilir projeleri ile yeni dönemde planladıkları faaliyetlerini öğrencilere aktararak, yeni üye kayıtları alıyor.

Özel Haber

Bakmadan Geçme