Öğrenciler Liderlik Sunumlarıyla Yarıştı

Kastamonu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu Havacılık Yönetimi Bölümü son sınıf öğrencileri Doç. Dr. Engin Kanbur tarafından yürütülen 'Liderlik ve Motivasyon' dersi kapsamında liderlik sunumlarını gerçekleştirdi.

Öğrenciler Liderlik Sunumlarıyla Yarıştı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Geçen sene ilki düzenlenen “Liderlik Sunumları” etkinliğinin bu sene ikincisi düzenlendi. Son sınıf öğrencilerinin lisans eğitimleri boyunca öğrendiklerini sergiledikleri etkinlik büyük ilgi gördü.

Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü ve Havacılık Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Engin Kanbur, öğrencilerin ders sunumlarıyla kazandıkları becerileri sergileme amacıyla düzenlenen etkinliğin önemine vurgu yaptı. Kanbur, öğrencilerin teorik bilginin yanı sıra iletişim, özgüven, stres yönetimi gibi becerileri geliştirdiğini belirterek, günümüz iş dünyasında bu yeteneklerin kritik olduğunu ifade etti. Yüksekokulun, öğrencilere bu becerileri kazandırmak ve sürdürülebilir kılmak için çaba harcadığını söyledi. Ayrıca, havacılık sektöründeki hızlı değişime uyum sağlamak ve nitelikli insan gücü yetiştirmek adına bu tür etkinliklere ihtiyaç olduğunu vurgulayarak etkinlik sponsorlarına teşekkür etti.

Etkinlik, dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Özel Haber

Bakmadan Geçme