Öğrencilerin Ahşap Ürünleri Sergilendi

Kastamonu Üniversitesi Orman Fakültesi, Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin Kereste Endüstrisi ve Mobilya Endüstrisi dersleri kapsamında tasarladıkları ürünleri sergiledi.

Öğrencilerin Ahşap Ürünleri Sergilendi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Öğrenciler, Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Önder Tor danışmanlığında ve Kastamonu Üniversitesi Ahşap Kültürünü Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin destekleriyle gerçekleştirdikleri projelerini sergileyerek katılımcılara tanıttı.

Öğrencilerin Ahşap Ürünleri SergilendiÖğrenciler, ahşap ve ahşap esaslı kompozit malzemeler hakkında detaylı bilgi edinerek, bu malzemelerden elde edilebilecek ürünlerin montajını ve üst yüzey işlemlerini pratiğe döktüler. Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erol Akkuzu ve fakülte öğretim üyelerinin katılımıyla gerçekleşen sergide, Dekan Akkuzu, öğrenci ürünlerini inceleyerek özellikle çocuklar için tasarlanan ürünlerde dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi verdi.

Sergiye katılanlara teşekkürlerini ileten Dekan Akkuzu, Ahşap Kültürünü Araştırma ve Uygulama Merkezi'ne, öğrencilere sağladığı destekten dolayı da ayrıca teşekkür etti. Sergi, öğrencilerin elde ettiği bilgi ve becerileri paylaşma, öğrenme ve öğretme sürecine katkı sağlayarak başarılı bir etkinlik oldu.

Özel Haber

Bakmadan Geçme