Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın yurtlarında kalan öğrencilerimizin 2023-2024 öğretim döneminde yurtlarımızda açılan kurslardan elde edilen ürünleri 'Öğrencinin El Emeği' sergisinde sergilenecek.
Sergi, 4 Haziran Salı günü, Kastamonu Valiliği yanında yer alan Saray Hamamı Sergi Salonu’nda gerçekleşecek. Serginin açılış saati ise 10.30 olarak belirlendi.
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Kastamonu Gündem arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.