Öğrencilerin Yeni Yılını Kutladılar

Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir ve İl Genel Meclis Üyesi Seyhun Yılmazer, görevli personellere ve öğrencilere yeni yıl tebriklerini ve iyi dileklerini iletti.

Öğrencilerin Yeni Yılını Kutladılar
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir ve İl Genel Meclis Üyesi Seyhun Yılmazer ilçede kalan Çatalzeytin MYO öğrencilerini, mesai gözetmeksizin çalışan yeni yıla işleri başında giren İlçe Jandarma Komutanlığını, İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek görevli personellere ve öğrencilere yeni yıl tebriklerini ve iyi dileklerini iletti. 

Ziyaret ettiği kurumlarda bir süre sohbette bulunan Belediye Başkanı Ahmet Demir yaptığı konuşmada; “Şu an halkımız evinde yeni yılı bekliyor ve yeni yıl kutlamaları yapıyor. Siz onların huzuru için burada görevinizin başındasınız. Ben hepinizi özverinizden dolayı kutluyor, yeni yılın size, ailenize ve tüm sevdiklerinize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” ifadelerini kullanarak ziyaretini sonlandırdı.  
 

Özel Haber

Bakmadan Geçme