• Haberler
  • Eğitim
  • Okul Yönetimi ve Etkili İletişim Semineri Gerçekleştirildi

Okul Yönetimi ve Etkili İletişim Semineri Gerçekleştirildi

Okul ve kurum yöneticilerinin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak için düzenlenen Okul Yönetimi ve Etkili İletişim konulu seminer İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.

Eğitimci-Yazar Prof. Dr. Aytaç Açıkalın'ın eğitimci olarak katıldığı seminere İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar Dolapcı, Şube Müdürleri Vedat Terlemez, Halil İbrahim Kara, Hasan Sarıahmetoğlu ve okul/kurum yöneticileri katıldı. 

Programın açış konuşmasını yapan İl Müdürü Gümüş; “Son süreç içerisinde çok kıymetli öğretmenlerimizi ve çok kıymetli okul liderlerimizi alanında uzman, bu konuda yetkin olan, saygıdeğer konuklarla bir araya getiriyoruz. Buradaki amacımız güçlü ve büyük Türkiye'nin oluşmasında ve aynı zamanda Türkiye Yüzyılı vizyonunun sağlanmasında bize emanet edilen neslin daha güçlü, dünya ile rekabet edebilecek kapasitede, çağı anlayan, çağlar üstü düşünebilen bir şekilde yetiştirilebilmesidir. Bizler de bunun için bazen göremediğimiz alanların da farkına vararak farklı bakış açılarıyla olayları değerlendirmek ve yine kurumumuz içerisinde tüm Kastamonu eğitim ailesi olarak etkili iletişim, iş birliği, paylaşabilme, el birliği, gönül birliği yapabilme adına da kıymetli değerlerimizi davet ediyoruz. Onlar da bizleri kırmıyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Özel Haber

Bakmadan Geçme