Okul Ziyaretleri Araç'ta Sürdü

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, okul ziyaretleri kapsamında Araç Ahmet Yesevi İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, okul ziyaretleri kapsamında Araç Ahmet Yesevi İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Şeker, Şube Müdürleri Mehmet Sait Aydın ve Hasan Sarıahmetoğlu, Araç İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim Aydın ve Şube Müdürü Fikret Boz ile birlikte Araç Ahmet Yesevi İlkokulunu ziyaret etti. 

Öğrencileri sınıflarında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü onlarla gelecek hedefleri üzerine sohbet etti ve onların taleplerini dinledi. Gümüş; “Ülkemizin yarınları sizlersiniz. Yarınlarımıza sizler yön vereceksiniz. Bundan dolayı kendinizin önem ve kıymetini bilmelisiniz” dedi.

Araç Ahmet Yesevi İlkokulu Okul Müdüründen okuldaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Okulun birimlerinde yaptığı incelemelerin ardından ziyaretinin sonunda öğretmenler odası buluşması kapsamında öğretmenlerle bir araya gelerek eğitim öğretim süreçleri, akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmalar üzerine sohbet etti, onların görüş ve önerilerini dinledi. Gümüş; “Türkiye Yüzyılı'nda ülkemizi Güçlü Türkiye hedeflerine taşıyacak yeni nesillerimizin yetişmesinde en büyük güç şüphesiz sizlersiniz” ifadelerini kullandı.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme