Orman, Değerlendirmelerini Samatlar'da Sürdürdü

Samatlar Orman İşletme Müdürlüğü'nde 2023 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2024 programlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı yapıldı.

Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcısı sayın M. Burçin Irmak ve Şube Müdürleri ile Samatlar Orman İşletme Müdürü sayın Sadık Tığlıoğlu, İşletme Müdür yardımcısı Tuğba Müşerref Ekiz Kader, işletme şefleri ve Orman Muhafaza Memurları katıldı. Toplantıda işletme şefleri 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 yılı programlarına ait sunum yaptı. Toplantıda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

2023 yılında yapılan çalışmalarından dolayı İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu, 2024 yılı programlarının yılı içerisinde özellikle ranpa satışı ve depo satışlarına hız verilmesi noktasında stokların azaltılması ile dikili satış artırılması noktasında çabaların artırılması talimatlandırıldı. Yapılan tüm çalışmalarda tasarruf tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi için azami gayret sarf edilmesini istedi.

Bakmadan Geçme