Orman Programlarını Değerlendirdi

Orman Bölge Müdürlüğü 2023 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2024 programlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı Araç Orman İşletme Müdürlüğü'nde yapıldı.

Orman Programlarını Değerlendirdi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları M. Burçin Irmak, Ahmet Er ve Şube Müdürleri ile Araç Orman İşletme Müdürü Nuh Beytullah Çiftçi, İşletme Müdür yardımcısı Engin Güngör ile işletme şefleri ve Orman Muhafaza Memurları katıldı.

Toplantıda işletme şefleri 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 yılı programlarına ait sunum yaptı. Toplantıda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı. 2023 yılında yapılan çalışmalarından dolayı işletme müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu 2024 yılı programlarının yılı içerisinde program aşımına mahal vermeden, tasarruf tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi için azami gayret sarf edilmesini istedi. Toplantı karşılıklı iyi niyet ve başarılı bir yıl dileklerinin ardından sona erdi. 

Başarılı Personele Teşekkür Belgesi Verildi

Ayrıca; Araç Orman İşletme Müdürlüğü'nde 2023 Yılı Damga, Tevziat ve Endüstriyel üretimini programını tamamlayan Araç Orman İşletme Şefi Mesut Yıldız ve Uzunyazı Orman işletme Şefi Merve Özdemir ve Orman Muhafaza Memurları, Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi. 

Özel Haber

Bakmadan Geçme