Para Badminton'da Avrupa 3'üncülüğü

Para Badminton Avrupa Oyunları Hollanda'nın Rotterdam şehrinde düzenlendi.

15-20 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Avrupa Oyunları’na antrenörleri Zafer Şahin ve Ayhan Baydil eşliğinde katılan başarılı sporcumuz Tuğçe Çelik mücadeleler sonunda Avrupa Üçüncülüğü elde ederek ülkemize önemli bir madalya kazandırdı.

Kastamonu'ya dönüşünün ardından sporcumuz Çelik, antrenörleri eşliğinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak’ı ziyaret etti. Spor Şube Müdürü Erdun Mutlu’nun da bulunduğu ziyarette İl Müdürü Asrak, Milli Gururumuz Tuğçe Çelik’i ve antrenörleri Zafer Şahin ile Ayhan Baydil’i aldıkları başarılı sonuçtan dolayı tebrik etti.

“OLİMPİYATLARDA GURUR KAYNAĞIMIZ OLACAĞINDAN EMİNİZ”

Elde edilen Avrupa derecesi nedeniyle oldukça mutlu ve gururlu olduklarını dile getiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, sporcumuz Tuğçe Çelik’in gelecekte çıtayı daha da yukarılara taşıyarak olimpiyatlarda gurur kaynağımız olacağından emin olduklarını belirtti.

Bahreyn, Japonya ve Tayland’da düzenlenen organizasyonlara katılan, buralarda elde edilen deneyimlerle yoğun bir çalışma temposu, büyük emek ve fedakarlıkla bugünlere gelindiğini vurgulayan antrenörleri Zafer Şahin ve Ayhan Baydil, bu süreçte kendilerine her türlü desteği veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak’a, sporcumuzun değerli ailesine ve dönemin yöneticilerine minnettar olduklarını dile getirdi.

Çalışmaların kaldığı yerden devam edeceğini belirten antrenörler Şahin ve Baydil gelecekte daha önemli başarılara imza atılacağını söyledi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme