Polinom Eğitim Kurumları Kastamonu'da

Eğitim ve öğretime yeni bir anlayış ve vizyon oluşturmak amacıyla Polinom Kurs Merkezi Kastamonu'da açılıyor. Bu yeni şube, Polinom Eğitim Kurumları'nın 63'üncü Şubesi olarak hizmet verecek.

Müstakil binası, bahçeli alanı ve uzman öğretmen kadrosuyla dikkat çeken Polinom Eğitim Kurumları, kurumsal yapısıyla 9, 10, 11, 12. sınıf ve mezun gruplara yönelik YKS’ye hazırlık ve okul derslerine destek amaçlı çalışmalar sunacak.

Polinom Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Dr. Aziz Büyükkaragöz, yeni şube hakkında bilgi vererek; “Yapay zeka destekli eğitim, TÜBİTAK destekli programlar, öğrenci koçluğu, etkin rehberlik hizmeti, 4K video dersleri ve Kunduz öğretim programı gibi ayrıcalıklı eğitim materyallerini öğrencilerimizle buluşturuyoruz” dedi.

‘Kastamonu’da Özverili ve Kaliteli Bir Eğitim İçin Hizmete Başlıyoruz’

Kurucu Müdür Dr. Aziz Büyükkaragöz Polinom Eğitim Kurumlarının eğitim alanındaki başarılarını vurguladı ve eğitim alanlarında aldıkları ödüllerden bahsederek; “Polinom Eğitim Kurumları, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılında; ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Eğitim Kurumu’ ödülüne yine 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında; ‘Yılın Eğitim Markası’ ödülüne layık görüldü. Bizde kurucularımız, öğretmenlerimiz, personelimiz ile Kastamonu’da özverili ve kaliteli bir eğitim için hizmete başlıyoruz. Polinom Eğitim Kurumlarının 63’üncü Şubesini Kastamonu’ya kazandırmaktan onur duyuyoruz. Hem dijital eğitim hem akıllı tahtada eğitim hem de fiziki koşulları uygun olan kurumumuzda uygulamalı eğitim çalışmalarımızla hedef kazanımlarını bireylere öğretmek gayretinde olacağız” ifadelerini kullandı. 

Dr. Aziz Büyükkaragöz son olarak; ‘Bunlarla birlikte ‘Bu dünyada ne ekersen onu biçersin’ sözünü temel alarak her öğrencinin bir fidan olduğunu ve bu fidanın iyi yetiştirilmesi gerektiğinin bilinci ile çalışmalarımızı yürüteceğiz. Her bireyin vatanını, milletini ve bayrağını seven, akademik olarak donanımlı bir eğitim ve öğretim almasını hedefliyoruz” dedi. 

Bakmadan Geçme