Rektör Topal'a ziyaretler sürüyor

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal'a 'Hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor.

Rektör Topal’ı son olarak İŞKUR Kastamonu İl Müdürü Dilek Şehnaz Aşıcı ve Eğitim-Bir-Sen heyeti ziyaret etti. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Dilek Şehnaz Aşıcı; Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’ı makamında ziyaret etti. İl Müdürü Aşıcı, Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanan Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Olası iş birliklerinin görüşüldüğü toplantıda Rektör Topal, nazik ziyaretlerinden ötürü İl Müdürü Aşıcı’ya teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. İl Müdürü Aşıcı ise yeni dönem için başarı temennilerinde bulunarak ilgi ve misafirperverliklerinden ötürü Rektör Topal’a teşekkür etti.

EĞİTİM-BİR-SEN‘DEN REKTÖRE ZİYARET

Ayrıca; Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Talat Yavuz, Basın ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Muammer Karaman ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Orhan Sancaktaroğlu, Rektör Topal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Gelecekte yapılabilecek olası iş birliklerinin konuşulduğu görüşmede Rektör Topal, Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Yavuz ve beraberindeki heyete, nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Genel Sekreter Yavuz ve beraberindeki heyet de ilgi ve misafirperverliklerinden ötürü Rektör Topal’a teşekkür etti. Ziyaret, hediye takdimi ve günün anısına fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme