Rektör Topal'a Ziyaretler Sürüyor

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal'ı İhsan Ozanoğlu Kültür ve Sanat Derneği, Genç MÜSİAD Şubesi ve American Life Dil Kursu ziyaret etti.

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’ı; İhsan Ozanoğlu Kültür ve Sanat Derneği, Genç MÜSİAD Şubesi ve American Life Dil Kursu ziyaret etti.

İhsan Ozanoğlu Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Günay Ozanoğlu ve beraberindeki heyet Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Topal'ı makamında ziyaret etti. Görüşmede iki kurum arasında potansiyel iş birlikleri hakkında görüşmelerde bulunuldu. Rektör Topal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Ozanoğlu ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür eden Rektör Topal, İhsan Ozanoğlu Kültür ve Sanat Derneği yöneticileri ve dernek üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. 

Genç Müsiad Şubesi’nden Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’ne (MÜSİAD) bağlı olan ve genç girişimcileri, iş insanlarını çatısı altına toplayan Genç MÜSİAD Şubesi yöneticileri Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’ı ziyaret etti.

Rektör Topal, Genç MÜSİAD Şube Başkanı Onur Özcan, Şube Başkan Yardımcıları Uğur Sönmez ve Uğur Koçmar’ı makamında ağırladı. Genç MÜSİAD’ın yürüttüğü çalışmalar hakkına bilgi veren Genç MÜSİAD Şube Başkanı Özcan, Kastamonu Üniversitesi ile olası işbirlikleri için Rektör Topal ile görüş alışverişinde bulundu. Rektör Topal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Özcan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Rektör Topal ayrıca, Genç MÜSİAD Kastamonu Şubesi'ne çalışmalarında başarılar diledi.
Başkan Özcan ve beraberindeki heyet ise, Rektör Topal’a ilgi ve misafirperverliği için teşekkür etti. Kastamonu Üniversitesi ile olası iş birliği fırsatlarına dair heyecanlarını dile getiren Genç MÜSİAD Şubesi yöneticileri Rektör Topal’a çalışmalarında başarılar diledi.

Eğitim Alanında Olası İş Birliklerini Görüştüler

Ayrıca, American Life Dil Kursu Müdürü Ayşegül Karaahmet, Evren Karaahmet ve Eda Yazbaşı’ndan oluşan heyet, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Topal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 
Eğitim alanında olası iş birliklerin konuşulduğu görüşmede Rektör Topal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ayşegül Karaahmet ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Müdür Karaahmet ve beraberindeki heyet ise ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı Rektör Topal’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
 

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme