Rektör Topal misafirlerini ağırladı

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal'a ziyaretler sürüyor.

Rektör Topal’ı son olarak Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Ülkü Ocakları İl Başkanı Fatih Yiğit, KOSGEB İl Müdürü Nevzat Erol, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Emirsüleymanoğlu, TKDK İl Koordinatörü Ahmet Kuyulu ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Orhan Sancaktaroğlu ziyaret etti.

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’in ziyaretinde, 2023-2024 Akademik yılı açılışı öncesinde son hazırlıkların ve gelecekte yapılacak iş birliklerinin konuşuldu. Görüşmede Rektör Topal, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Zeybek’e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 

Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Yiğit ve il teşkilatı temsilcilerinden oluşan heyetin ziyaretinde gündeme dair karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Rektör Topal, Başkan Yiğit ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 

ÇALIŞMALARA İLİŞKİN BİLGİ PAYLAŞIMI YAPILDI

KOSGEB İl Müdürü Nevzat Erol, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Emirsüleymanoğlu ve Kastamonu Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Ahmet Kuyulu’dan oluşan heyetin ziyaretinde ise gündeme dair karşılıklı görüş alışverişinde bulundular ve devam eden çalışmalara ilişkin bilgi paylaşımı yapıldı. 

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Orhan Sancaktaroğlu başkanlığındaki heyetin ziyaretinde de, eğitim sektöründeki son gelişmeler ve gelecekte yapılacak iş birlikleri konuşuldu. Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’nın ziyaretinde ise; gündeme dair karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu ve devam eden çalışmalara ilişkin bilgi paylaşımı yapıldı.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme