Şefler'den Rektör Topal'a ziyaret

Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşen 'Liseli Şefler Yarışıyor Yemek Yarışması' heyeti, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal'ı makamında ziyaret etti.

Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşen “Liseli Şefler Yarışıyor Yemek Yarışması” final etabı öncesinde Türkiye Aşçılar ve Pastacılar Birliği Asbaşkanı Rekortmen Şef Mahmut Dolmacı, Türkiye Aşçılar ve Pastacılar Birliği Karadeniz Bölge Başkanı İbrahim Kesgin ve Gurme Gazeteci ve Yazar Veysel Kavrayan’dan oluşan heyet Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kasım Yenigün ve Turizm Fakültesi Dekanı Alptekin Sökmen de hazır bulundu. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette turizm ve gastronomi konusunda karşılıklı bilgi paylaşımı ve gelecekte yapılacak iş birlikleri konularının görüşüldüğü ziyarette Rektör Topal, nazik ziyaretlerinden ötürü heyete teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Heyet ise iş birliği ve misafirperverliklerinden ötürü Rektör Topal’a teşekkür etti. Ziyaret, günün anısına fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Bakmadan Geçme