Şehit ve gazilerin yanında olan TIR

Jandarma Havacılık, Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Özel Asayiş ve Kurtarma (JÖAK) birimlerinin tanıtıldığı tanıtım TIR'ı Kastamonu'ya geldi.

Cumhuriyet Meydanı’na konuşlandırılan tanıtım TIR’ında satılan ürünlerle şehit ve gazi yakınlarına destek olunuyor. TIR’da, JÖH ve JÖAK timlerinin kullandığı askeri malzeme, tişört, şapka, mont, künye, bileklik, kolye, yüzük, saat ve yüzlerce çeşit hediyelik eşya satışa sunuluyor. TIR’da bulunan ekranda ise JÖH ve JÖAK timlerinin faaliyetleri hakkında tanıtıcı video gösterimi yapılıyor. TIR’daki satışlardan elde edilen gelir ise şehit olan jandarma mensuplarının aileleri yararına kullanılmak üzere Jandarma Asayiş Vakfı’na bağışlanıyor.

“HALKIMIZDAN DUYARLI OLUP BİZLERE YARDIMCI OLMALARINI BEKLİYORUZ”

TIR Sorumlusu Rasim Uslucan, Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) bağlı olarak şehit ve gazi yakınları adına satış yaptıklarını söyledi.

Bazı vakitlerde yoğunluk yaşadıklarını anlatan Uslucan; “Türkiye genelinde aktif bir şekilde 4 TIR’ımız var. Bu şekilde hizmet veriyoruz. Halkımızdan da duyarlı olup bizlere yardımcı olmalarını bekliyoruz” dedi.

“ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI DESTEK OLUNUYOR”

Ürün olarak askeri malzeme, tişört, şapka, mont, künye, bileklik, kolye, yüzük, saat ve yüzlerce çeşit hediyelik eşya sattıklarını aktaran Uslucan; “Burada yapılan alışverişlerin gelirleri masraflar çıkarıldığında tamamı şehit ve gazi yakınları destek olmak amacıyla Jandarma Asayiş Vakfı bağışlanıyor” dedi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme