Serpil İskenderoğlu'ndan ilk maç açıklaması

Hentbol Kadınlar Süper Ligi'nde son şampiyon Kastamonu Belediyespor'un Antrenörü Serpil İskenderoğlu yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulundu.

Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele eden Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, 2023-2024 sezonunu cumartesi günü Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü deplasmanında açacak. Son şampiyon Kastamonu Belediyespor’un Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanacak müsabakası saat 18.00’de başlayacak.

Kastamonu Belediyespor Antrenörü Serpil İskenderoğlu, Yenimahalle maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. İskenderoğlu sezona galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.

İskenderoğlu’nun açıklamaları şöyle: “Yoğun bir çalışma temposunun ardından sezonun ilk maçına çıkacağız. Mevcut kadromuzdan muhafaza ettiğimiz ve aramıza yeni katılan sporcularla uyum sürecimiz devam etmekle birlikte yine Kastamonu’ya yakışır bir takım olduğumuzu düşünüyoruz.”

“İLK MAÇLAR ZORDUR”

İskenderoğlu: “Her zaman ilk maçlar zordur. Bunun bilincindeyiz. Kazanmak ve sezonu galibiyetle açmak istiyoruz. Yenimahalle’yle oynayacağımız sezonun ilk maçı aynı zamanda Süper Kupa maçı öncesinde hem önemli göstergeler sunacak hem de iyi de bir ön hazırlık olacak.”

“SAKATLIKSIZ BİR SEZON DİLİYORUM”

İskenderoğlu: “2023-2024 sezonunun hem Kastamonu hentbolu hem de ülke hentbolu adına başarılarla geçmesini ümit ediyorum. Takımımıza ve tüm takımlara sakatlıksız bir sezon diliyorum.”
 

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme