TamSaha 222 yayında

TamSaha dergisinin Mayıs sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları dosyalarla ele alan derginin 2222nci sayısı da dopdolu.

TamSaha dergisinin Mayıs sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları dosyalarla ele alan derginin 222'nci sayısı da dopdolu.

EURO 2028 VE EURO 2032’YE TALİBİZ

2008'den bu yana düzenlenen tüm Avrupa Şampiyonası finalleri için adaylık başvurusunda bulunan Türkiye, 2028 ve 2032 Avrupa Futbol Şampiyonalarına ev sahipliği yapmak için hazırladığı adaylık dosyasını UEFA'ya sundu. Türkiye'nin biri ortak olmak üzere adaylık serüveni, rakiplerimiz geçmişte düzenlediği turnuvalar ve ülkemizin organize ettiği finaller kapsamlı bir dosyayla ele alınıyor.

TFF 100 YAŞINDA: LETAFET APARTMANI'NDAN RİVA'YA 100 YILIN HİKAYESİ

Türkiye Futbol Federasyonu, 23 Nisan 2023 günü 100 yaşını geride bıraktı. Temelleri 1922 yılının Temmuz ayında Şehzadebaşı'ndaki Letafet Apartmanı'nda atılan, 23 Nisan 1923'te ise Yusuf Ziya Öniş Başkanlığında Futbol Heyet-i Müttehidesi adıyla kurulan TFF'nin 100 yıllık hikâyesinin özeti...

Ayrıca, ‘UEFA Şampiyonlar Ligi: İstanbul yolcusu kalmasın’, ‘UEFA Avrupa Ligi: Sevilla'dan ManU'ya sevgilerle’, ‘UEFA Konferans Ligi: Prag'ın dört adayı’, ‘Daniel Passarella: Tangocuların ilk şampiyon kaptanı’, ‘Ziraat Türkiye Kupası: Bir kupadan daha fazlası’, ‘Will Still: Football Manager'dan teknik direktörlüğe’, ‘Büyük hasretler’, ‘Futbol Ekonomi: Karartma kuralı sona erecek mi?’, ‘Cha Bum-Kun: Asya futbolunun ilk büyük yıldızı’, ‘Spor Toto 1’inci Lig: Hoş geldin Samsunspor’, ‘Roma: İtalya'da kadın futbolunun yeni yıldızı’ ve ‘İsmail Gökçek: Futbolun yol haritası’ dosyaları ile TamSaha'nın 222’nci sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla farklı bir içerik yer alıyor.

Bakmadan Geçme