TamSaha'nın 226. sayısı yayında

TamSaha dergisinin eylül sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 226. sayısı dopdolu. 

EURO 2024 elemelerinde oynadığı dört maçta 9 puan ve maç fazlasıyla liderlik koltuğunda oturan Millî Takımımız, 8 Eylül'deki maçta Ermenistan'ı yenerek koltuğunu korumaya ve ilk iki sıradaki yerini garanti altın almaya çalışacak.

Ay-yıldızlılar 12 Eylül'de de Japonya ile Belçika'da özel maçta karşı karşıya gelecek. Ermenistan Millî Takımı: Çetin ceviz çıktılar. Japonya Millî Takımı: Asya'nın en iyisi. 

Ayrıca, "FIFA Kadınlar Dünya Kupası: Yeni kraliçe İspanya", "MLS'e Messi damgası", "Gianluigi Buffon: İtalyan futbolunun son çeyrek asrının sembolüydü", "Suudi Arabistan Profesyonel Ligi: Hedef dünyanın ilk 10'u", "Angel Labruna: Makinenin en golcü dişlisi", "Thiago Motta: Futbolu sıra dışı yorumlayan bir teknik adam", "UEFA Süper Kupa: Manchester City koleksiyonu tamamladı", "Sakıp Özberk: Gaziantep efsanesine elveda", "İsmail Gökçek: Forma verilmez alınır" dosyaları ile TamSaha'nın 226. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla farklı bir içerik yer alıyor.
 

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme