Taşköprü Belediye Başkan Adayı Acar: 'Taşköprü İçin Değişime Az Kaldı'

Gelecek Partisi Taşköprü Belediye Başkan Adayı Harun Acar, yerel seçimlere az bir zaman kala Taşköprü'de çalışmalarına son sürat devam ediyor.

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere çok az bir zaman dilimi kala Başkan Acar, Taşköprülü vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. 

Yapılacak olan seçimlerde Taşköprü'nün gelecek 5 yılının belirleneceğini ve vatandaşların da bu yönde karar vermeleri gerektiğini belirten Başkan Adayı Acar yaptığı açıklamada: “Biz Taşköprü'nün makus talihini değiştirmek, insanca yaşamak ve hizmet etmek için projelerimizi halkımıza sokak sokak gezerek anlattık. Artık kaderimizi halkımız belirleyecek. Yapacaklarımız, projelerimiz ortada! Halkımız 31 Mart tarihinde 5 yıllık gelecek planını bu seçimde belirleyecek. Vatandaşlarımızın oylarına talibim. Bir 5 yıl bize görev verin ve Taşköprü sosyal, siyasal, kültürel, ekonomik olarak nasıl geliştirdiğimizi görün. İlk 1 yıl içerisinde Taşköprü'de gözle görülür bir değişime imza atacağız. Taşköprü artık köy görünümünden kurtulacak. Taşköprü sadece Türkiye'de değil, Dünya çapında bilinen bir kent olacak. Bunun sözünü sizlere tüm kalbimle veriyorum” dedi.

Bakmadan Geçme