Tosya OİM'de 2024 Programları Değerlendirildi

2023 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2024 programlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı Tosya Orman İşletme Müdürlüğü'nde yapıldı.

Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcısı M. Burçin Irmak, Ahmet Er ve Şube Müdürleri ile Tosya Orman İşletme Müdürü Nejat Timur Uyanık, İşletme Müdür Yardımcısı Adil Karaoğlu, işletme şefleri ve Orman Muhafaza Memurları katıldı.

Toplantı ORKÖY kredilerinin anlatıldığı ORKÖY sunumu ve talimatlarıyla başladı. Toplantıda işletme şefleri 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 yılı programlarına ait sunum yaptı. Toplantıda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı. 2023 yılında yapılan çalışmalarından dolayı İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu, 2023 yılında istenilen düzeyde olmayan çalışmaların istenilen düzeye gelebilmesi adına 2024 yılı programlarının yılı içerisinde özellikle ranpa satışı ve depo satışlarına hız verilmesi noktasında stokların azaltılması ile dikili satış artırılması noktasında çabaların artırılması talimatlarını  verdi.. Yapılan tüm çalışmalarda tasarruf tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi için azami gayret sarf edilmesini istedi. 
 

Bakmadan Geçme