Voleybol Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Okul Spor Faaliyetleri Gençler A Voleybol İl Birinciliği sona erdi.

Okul Spor Faaliyetleri Gençler A Voleybol İl Birinciliği sona erdi.

Okul Spor Faaliyetleri Gençler Voleybol İl Birinciliğinde kızlarda Prof. Dr. Saime İnal Savi Sosyal Bilimler Lisesi ile erkeklerde İse Bozkurt Çok Programlı Anadolu Lisesi birinci oldu. Hüsnü Tandoğan Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmalara sporseverler ve okullarını desteklemek isteyen öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Gerçekleşen mücadeleler sonunda kızlarda Prof. Dr. Saime İnal Savi Sosyal Bilimler Lisesi, erkeklerde ise Bozkurt Çok Programlı Anadolu Lisesi birinci oldu. Kızlarda ikinciliği Mustafa Kaya Anadolu Lisesi ile üçüncülüğü Göl Anadolu Lisemiz, dördüncülüğü ise Aytaç Eruz Anadolu Lisesi elde etti. Erkeklerde Göl Anadolu Lisesi ikinci, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi üçüncü oldu.

Turnuvanın ardından derece elde eden sporcular başarı belgesi ve madalya, okullar ise kupa ile ödüllendirildi. Ödüller, Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Spor Şube Müdürü Dr. Engin Kaya, İl Millİ Eğitim Şube Müdürü Gürsel Yıldız, Voleybol İl Temsilcisi Hüseyin Savaş, okulların idarecileri ve öğretmenleri tarafından takdim edildi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme