Vural Arslan: 'Daha Yaşanabilir Bir Seydiler İçin Adayız'

Kastamonu Üniversitesi Taşköprü Meslek Yüksekokulu'nda 2010-2020 yılları arasında genel sekreterlik görevini başarı ile yürüten ve görev yaptığı dönemde Taşköprü halkının gönlünde taht kuran Vural Arslan, şimdi ise memleketi Seydiler'de AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak hemşerilerinin sevgisini kazanıyor.

Görev yaptığı süre zarfında Taşköprü’de her kesimden insanın gönlünde yer eden Arslan, Taşköprü Meslek Yüksekokulu'nda genel sekreterlik görevinin ardından 2020 yılında Kastamonu Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğü'ne atanmıştı. Ardından siyasete adım atan Arslan, memleketi Seydiler’e AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak aday gösterildi.

‘Seydiler'i Vatandaşlarımızla Birlikte Yönetmeye Talip Olduk’

Projeleri ve kişiliğiyle ilçe halkının sevgisini kazanan Arslan, seçimlere kısa bir süre kala yapmış olduğu açıklamada; "Memleketimize olan hizmet aşkıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Yeni bir dönem, yeni bir yönetim anlayışı ile Seydiler'i vatandaşlarımızla birlikte yönetmeye talip olduk. Her bir vatandaşımızın fikir ve düşüncelerini önemsiyor, gelecek nesillere yaşanabilir bir Seydiler bırakmak için çalışıyoruz. Demokrasi yolunda bir seçim diler, ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim" dedi. 

Bakmadan Geçme