• Haberler
  • Genel
  • Yeni Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ni İncelediler

Yeni Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ni İncelediler

Kastamonu İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatı şantiyesinde incelemelerde bulundu.

Kastamonu İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok beraberinde Destek Hizmetleri Başkanı İsmail Hakkı Demir, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Halim Şekerlioğlu, İl Sağlık Müdürlüğü İnşaat Birimi İnşaat Mühendisi Serkan Otçu, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Başhekimi Uzm. Dr. Davut Döner, Başhekim Yardımcısı Dr. Seyit Sert, Başhekim Yardımcısı Dr. Salih Savaş Çakır, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Burhan Yücebıyık, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Seçil Nakıpoğlu, Sağlık Bakım Hz. Md. Yrd. Arzu Mıcık ve İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Sabri Tuncay ile birlikte yapımı devam eden 250 yataklı 45 bin 115m2 arsa alanında, 11 bin 271m2 oturum alanında toplam 57 bin 448 m2’lik kapalı alana sahip olacak yeni Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatı şantiyesinde incelemelerde bulundu.

Yüklenici firma yetkilileri ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yöneticileri ile hastane inşaatında incelemelerde bulunan İl Sağlık Müdürü Derdiyok, yapımı devam eden fiziki gerçekleşmesi yüzde 65 olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin fiziki ve genel durumu hakkında bilgi alarak yapımına katkı sağlayacak görüşmeler ve yapılacaklar üzerine FTR yöneticileri ve yapımı üstlenen yüklenici firma yetkilileri ile bilgi alışverişi ve istişarelerde bulundu.
 

Özel Haber

Bakmadan Geçme