Yol-İş Sendikası, AFAD Ekibi Kurma Kararı Aldı: Milletvekili Ekmekci'den teşekkür

Yol-İş Sendikası 1 No'lu Şube Başkanı Mehmet Çelik, AFAD Gönüllüsü Eğitim programı ziyaretinin ardından sendika bünyesinde bir AFAD Ekibi kurma kararı aldıklarını kaydetti. AK Parti Milletvekili Fatma Serap Ekmekci ise bu karardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Detaylar haberimizde!

Yol-İş Sendikası 1 No’lu Şube Başkanı Mehmet Çelik, AFAD İl Müdürlüğü’nde Cumartesi günü yapılan AFAD Gönüllüsü Eğitim programını ziyaretinin ardından yaptığı değerlendirmede, sendikaları kapsamında AFAD Ekibi kuracaklarını kaydetti.

Yol-İş Sendikası, AFAD Ekibi Kurma Kararı Aldı: Milletvekili Ekmekci'den teşekkürAK Parti Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, Yol-İş Sendikası 1 No’lu Şube Başkanı Mehmet Çelik’in aldığı karardan büyük memnuniyet duyduğunu kaydederek, “Sayın Çelik benim de katıldığım AFAD Gönüllüsü eğitimimizi ziyaret etti ve yetkililerden bilgi aldı. İlimizin afetler karşısında dirençli olması gerektiğinden hareketle kendilerinin de sendika bünyesinde bir ekip kuracaklarını kaydetti. AFAD İl Müdürlüğümüze destek olarak yaptığımız farkındalık ve görünürlük çalışmasına kamuoyundan böyle bir destek gelmesi son derece mutlu etti beni. Sayın Çelik’e teşekkür ediyorum ve aynı duyarlılığı tüm kurum ve kuruluşlarımızın da sergileyeceğinden şüphe duymadığımı ifade ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Yol-İş Sendikası, AFAD Ekibi Kurma Kararı Aldı: Milletvekili Ekmekci'den teşekkür

Bakmadan Geçme