Yüksel Aydın'dan Belediyeye Ziyaret

Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik çalışmalarına ara vermeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, Kastamonu Belediyesi Ana Hizmet Binasında çalışanlarla bir araya geldi.

Belediye Ana Hizmet Binasında ilk olarak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt ile görüşen MHP Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, daha sonrasında birim amirleri ve çalışanlarla sohbet etti. 

‘Hepimizin Amacı Hizmet Etmek’

Belediye çalışanlarının Kastamonululara hizmet etmek için gece gündüz çalıştığını, her bir çalışanın Kastamonu’nun yarınları için alın teri döktüğünü kaydeden Yüksel Aydın; “Hem MHP İl Başkanı olduğum dönemde hem de Merkez Yürütme Kurulu dönemde tüm çalışanlarımızın yanında olduk. Çalışanlarımızın mutluluğu için her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bizi farklı tanıtmaya çalışanlar oldu, hakkımızda aslı astarı olmayan ithamlar yapıldı. Bunların hiçbiri doğru değil. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Biz çalışanlarımızın ne kadar kıymetli olduğunu herkesten daha iyi biliriz. Bu sebeple benim tek gayem sizlerin mutlu olması, mutlu bir şekilde Kastamonu’muza hizmet etmenizdir. Biliyorum ki çalışanlarımız ne kadar mutlu olursa bizler de o kadar mutlu oluruz. Hepimizin amacı hizmet etmek. Allah nasip eder, halkımız da takdir ederse sizlerle birlikte Kastamonu’muzun mutlu yarınlarını hep birlikte hazırlayacağız. Bizler memleketimizi sevdiğimiz kadar, belediyemizi ve personelimizi de seviyoruz. Memlekete hizmet gayretinde olan kıymetli arkadaşlarımızın en iyi şartlarda en iyi hizmeti verebilmesi adına en güzel imkanları sağlayacağız” ifadelerini kullandı. 

Aydın, gösterdikleri ilgileri için belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Bakmadan Geçme