Yüksel Aydın: 'Gençlerimizin Güveni Bize Güç Veriyor'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Esnaf ve vatandaşlardan yoğun ilgi gören Yüksel Aydın, gösterilen teveccühe layık olabilmek için çalıştıklarını ifade etti.

MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Yüksel Aydın, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor, esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Yaptığı her ziyarette yoğun ilgi ve sevgiyle karşılaşan Aydın, gösterilen teveccühe layık olabilmek için seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrası da tam kadro da sahada olacakları sözünü yineledi.

‘Üzerimize Düşeni Her Zaman Yapmaya Hazırız’

Yüksel Aydın, esnaf ziyaretlerinde hayırlı, bereketli kazançlar dileklerini iletirken 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Aydın her girdiği iş yerinde yoğun ilgiyle karşılaşırken, vatandaşlar da bol bol fotoğraf çektirip, sevgi gösterisinde bulundular. Aydın, çocuklarla da sohbet edip, onlarla yakından ilgilendi. 

Yoğun ilgiyle karşıladıkları Yüksel Aydın’a yaklaşan mahalli idareler seçimlerinde destek vereceklerini belirten esnaf ve vatandaşlar, “Başkanım her şey için teşekkür ederiz. Allah yardımcınız olsun. Üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız. Üretken belediyeciliği desteklemeye devam edeceğiz” dediler.

‘Gençlerimizin Güveni ve Desteği Bize Güç Veriyor’

İlk kez 31 Mart yerel seçimlerinde oy kullanacağını belirten gençler de ilk oylarını Yüksel Aydın’a vereceklerini belirttiler. Yüksel Aydın ise gençlerin açıklamasına; “Allah razı olsun, inşallah oylarınıza layık olacağız. Gençlerimizin güveni ve desteği bize güç veriyor” şeklinde cevap verdi.

Ziyaretler sonrasında konuşan Yüksel Aydın: “Şehrimizi adım adım gezerek kıymetli esnaflarımızı ziyaret edip, değerli hemşerilerimiz ile selamlaştık. Hemşerilerimizle bir araya gelmek, samimiyeti ve doğallığı hissetmek, hemşerilerimizin sesi olmak benim için çok kıymetli. Her zaman halkımızın yanında olan ve onların sesine kulak veren bir yönetim anlayışını benimsiyor, projelerimizi ve çalışmalarımızı bunun üzerine geliştiriyoruz” dedi. 

Bakmadan Geçme