AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci: 'Bu Vahim Olayın Takipçisiyim'

AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci, Cide'de 10 köpeğin uyuşturularak boş arazide ölüme terk edilmesi ile ilgili açıklama yaptı.

Cide’de 10 köpeğin uyuşturularak boş arazide ölüme terk edilmesi ile ilgili açıklama yapan AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci; "Bu insanlık dışı olayı kimler gerçekleştirdiyse bulunacak ve yargı karşısına çıkarılacak" dedi.   

Milletvekili Ekmekci, Kastamonu'nun Cide ilçesinde uyuşturularak boş arazide ölüme terk edilen 10 köpekle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, olayın takipçisi olduğunu söyledi. Cide Belediyesi Hayvan Barınağında tedavi altına alınan köpeklerin sorumlularının yargı karşısına çıkartılacağını söyleyen Ekmekci, olaya anında müdahale ederek köpekleri kurtaran ekiplere teşekkür etti. 

Milletvekili Ekmekci, Paylaşımında Şu İfadelere Yer Verdi: 
"Bu vahim olayın takipçisiyim. Derhal harekete geçen kamu görevlilerimize teşekkür ederim. Bu insanlık dışı olayı kimler gerçekleştirdiyse bulunacak ve yargı karşısına çıkarılacak. Kastamonu'muzun bu tür vakalara sahne olmasını asla kabul edemeyiz ve izin vermeyiz."
 

Bakmadan Geçme