AK Parti Milletvekili Ekmekci: 'Hiç Kimseyi Geride Bırakmayacağız'

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından onaylanarak uygulamaya başlanılan 'Benim Engeli Üretim Yapmama Engel Değil Projesi', kapsamında Sarıkonak Kadın Kooperatifinin ev sahipliğinde paydaş toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti Milletvekili Ekmekci: 'Hiç Kimseyi Geride Bırakmayacağız'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Proje Paydaş Toplantısı; AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci’nin himayelerinde, İl tarım ve Orman Müdürü Özcan Gazioğlu, İl Müdürü Yardımcısı ve Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Uğur Ertop; Proje Koordinatörleri, İhsan Ozanoğlu Özel Eğitim meslek Okulu Öğretmenleri, Proje Paydaşları olan, Sarıkonak Kadın Kooperatifi, Daday Üreten Eller Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Hanönü Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ve Devrekâni Girişimci Kadınlar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkanları ve ortaklarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıda söz alan Fatma Serap Ekmekci; “Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanan ve kategorisi bağlamında ilk olma özelliği gösteren ‘Benim Engelim Üretim Yapmama Engel Değil Projesi’, Özel Bireyleri ve annelerini hedef almakta olup, proje sonunda bu bireylerin topluma kazandırılacak olması çok önemli. Bu tarz projeler ile hiç kimseyi geride bırakmayacağız. Beraber çıktığımız bu yolda elimizden gelen her türlü desteği vermek bizim en önemli görevlerimizden biri olacaktır. Projede de söylediğimiz gibi; birlikte daha güçlüyüz” diyerek sözlerini tamamladı.

Özel Haber

Bakmadan Geçme