ASKOM Toplantısı Yapıldı

Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM) toplantısı, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok başkanlığında gerçekleştirildi. 

Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM)  toplantısı İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok başkanlığında, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Özgür Yılmaz, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Hasan Kepiçoğlu, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Mehmet Fatih Şerifoğlu, Destek Hizmetleri Başkanı İsmail Hakkı Demir, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ali Ünal, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Erbil Gökmuharremoğlu, Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Ergül ve bağlı Devlet Hastanelerin yöneticileri ve Başhekimleri, sağlık kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin katılımları ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. 

Toplantı da il genelinde Acil Sağlık Hizmetleri kapsamında sunulan sağlık hizmetlerinin kesintisiz olarak yürütülmesine yönelik değerlendirilmeler yapılarak,  gündeme dair değerlendirmede bulunulup, sağlık hizmet sunumunun geliştirilmesine yönelik alınması gereken tedbirler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Özel Haber

Bakmadan Geçme