• Haberler
  • Genel
  • Bağcılar Belediye Başkanı Özdemir'e Ziyaret

Bağcılar Belediye Başkanı Özdemir'e Ziyaret

Geçtiğimiz aylarda kurulan Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Grubu, İstanbul'daki ziyaretlerini sürdürüyor.

Geçtiğimiz aylarda kurulan Resmi İnternet Siteleri Grubunun 5 gündür sürdürdükleri İstanbul ziyaretlerinin bugünkü durağı Bağcılar’ın çalışkan Belediye Başkanı Kastamonulu Abdullah Özdemir oldu.  

Bağcılar Halkı Özdemir’e Güvendi

Ziyaret kapsamında 31 Mart yerel seçimlerinde görev yaptığı İstanbul’un en kalabalık üçüncü ilçesi olan Bağcılar Belediye Başkanı iken, Bağcılar’a yaptığı hizmet ve yatırımlarla Bağcılar halkının sevgi, saygı ve güvenini kazanan Abdullah Özdemir'in tekrar Belediye Başkanı seçilmesi nedeniyle Kastamonulu gazeteciler olarak ziyaretlerde bulunuldu.

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’i belediyedeki makamında ziyaret eden Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Grubu, 81 vilayetten 700 binin üzerinde insanın yaşadığı Bağcılar’ın çehresini değiştiren ve büyük hizmetler üreten Belediye Başkanı Özdemir’in tekrar halkın teveccüh göstererek seçilmesinden duyulan memnuniyet dile getirilerek başarı dileklerinde bulunuldu.

Kastamonu Basını 152 Yaşında

Başkan Özdemir ise ziyaretle ilgili olarak duygularını kısaca şöyle özetledi: “Ben 10 yaşımda Doğanyurt’tan Bağcılar’a geldim, burada okudum Bağcılar’ın bir parçası oldum, onlarla büyüdüm. Bağcılar’ı seviyorum ve kendi memleketim olarak görüp hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Sağ olsunlar onlar da bana tekrar teveccüh göstererek beni bırakmadılar. Her birine müteşekkirim. Kastamonu konusuna gelince, Kastamonu Candaroğulları Beyliği’nin merkezi olmuş, milli Mücadele ve Kurtuluş Savaşı’nda büyük fedakârlıklar gösteren, erenler, evliyalar diyarıdır. Nitekim 152 yıllık bir basın tarihine sahip bir ilimiz. Bugün burada Kastamonu’dan gelen değerli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Memleketimi seviyorum. Tüm Kastamonululara en kalbi selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Başkan Özdemir’e Anlamlı HediyeBağcılar Belediye Başkanı Özdemir'e Ziyaret

Ziyaretin sonunda Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Gurubu, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’e İstiklal marşının kabulünden önce ilk olarak yayınlandığı Kastamonu Açıksöz gazetesinin 21 Şubat 1921 tarihli ilk nüshanın yer aldığı bir tablo hediye edildi.

Bakmadan Geçme