Bozkurt AK Parti Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

Bozkurt AK Parti Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışı yoğun bir katılımla gerçekleşti. 

Açılış programında konuşan AK Parti Bozkurt Belediye Başkanı Ekrem Acar, Bozkurt’un gönül belediyeciliğine ihtiyaç duyduğunu belirterek, “11 Ağustos 2021’de yaşanan sel afeti sonrası Bozkurt’umuz yeni meydanı, hükümet konağı, spor kompleksi, okulları, sokakları, konutları ve dükkanlarıyla yeniden inşa edildi. Doğalgaz alt yapısı ile büyük bir konfor sağlandı. Altyapısından üstyapısına kadar hızla yenilendi. Hükümetimizin desteği ile yeni projelerimizi yine hayata geçireceğiz. Bizim işimiz gönül belediyeciliği. Güler yüzlü, çözüm odaklı, şeffaf ve güvenilir hizmet için çalışacağız. Hemşehrilerimiz AK Kadrolara güveniyor, inanıyor. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde ilerliyoruz. İşimiz hizmet, gücümüz millet. Kimseyi ayrıştırmayan, herkesi kucaklayan bir Bozkurt hayalimiz var. İşimiz polemik değil; hizmet” diye konuştu.

Ekrem Acar açılış öncesi vatandaşlara istihdam, ulaşım, eğitim ve sosyal alandaki projelerini aktardı.  Belediye ve İl Genel Meclis Üyesi Adaylarının tanıtımının yapıldığı programda konuşan AK Parti Bozkurt İlçe Başkanı Utku Eren ve AK Parti Bozkurt Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Akbaş ise AK Kadroların güçlü teşkilat yapısıyla hareket ettiklerini vurguladılar. 

Okunan duaların ardından açılış kurdelesini AK Parti Kastamonu İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Koordinatörü Türkan Yurtsever, AK Parti Bozkurt Belediye Başkan Adayı Ekrem Acar, AK Parti Abana Belediye Başkan Adayı Seda Oyar ve parti mensupları birlikte kesti. Açılış programında vatandaşların yoğun ilgisi ve tezahüratları dikkat çekti.
 

Bakmadan Geçme