Cesedin Kayıp Baş Kısmını Komandolar Arıyor

Su kanalında bulunan cesedin baş kısmı, Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı komando birlikleri tarafından aranıyor.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Cesedin Kayıp Baş Kısmını Komandolar Arıyor

Olay, önceki gün Merkez ilçesine bağlı Dere köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, terk edilmiş bir araç bulan vatandaşlar, durumdan şüphelenerek ihbarda bulundu. İhbar üzerine köye gelen Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, terk edilmiş halde bulunan aracın yakınında su kanalının altına atılmış halde başı kesilmiş bir ceset buldu. Jandarma ekipleri Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde başlatılan soruşturma çerçevesinde olayla ilgili Ş.K., N.K. ve E.Ö.’yü gözaltına aldı. Cumhuriyet savcısı ve olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından ceset, Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Yapılan incelemelerde cesedin. 3 gündür 3 gündür kayıp olarak aranan inşaat ustası Adem Yeşilgil’e ait olduğu ortaya çıktı.

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı komando birlikleri, cesedin bulunduğu alanda ve ekili arazilerde kayıp baş bölgesini arama çalışmalarını sürdürüyor. 

Bakmadan Geçme